Forteca Domi i Natki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

 

 Holden Eastwood

Go down 
AutorWiadomość
Holden Eastwood

Holden Eastwood


Holden Eastwood Empty
PisanieTemat: Holden Eastwood   Holden Eastwood I_icon_minitimeWto Cze 23, 2020 9:04 pm


Holden Eastwood

Jack Falahee




Informacje:

Data i miejsce urodzenia : 15.08.1990R, CHICAGO 
Stan cywilny: kawaler
 Zawód: prawnik
Wiek: 31 lat

Historia:

Chciałbym powiedzieć ci tyle rzeczy, ale wiem, że to poniosłoby ze sobą spore konsekwencje. Za wszelką cenę starałem się trzymać cię z daleka od swojej rodziny. Z jednej strony, może to i dobrze, że jakoś nigdy nie było nam po drodze, aby spróbować polegać na sobie nie tylko jako przyjaciele? Powinnaś wiedzieć o wszystkich sekretach, które kryje moje życie, ale bez tego żyje ci się z pewnością lepiej. Nie wiem, gdzie teraz jesteś, ale mam nadzieję, że wiedzie ci się dobrze. Na pewno słyszałaś już, że przegrałem sprawę, w której broniłem ojca.. Z początku żałowałem, bo jednak chciałem mieć taki sukces na koncie, ale z drugiej strony.. zasłużył sobie. Zasłużył, bo odebrał ci kogoś, na kim chyba bardzo ci zależało. Tak słyszałem z opowieści. Planowałaś z nim wspólne życie, a ludzie mojego ojca po prostu ci go odebrali. To miała być przestroga dla mnie. Dlatego muszę trzymać cię z daleka od tych wszystkich problemów, które dotyczą mojej popapranej rodziny. Matka już dawno zrezygnowała z ratowania tej rodziny i poleciała gdzieś z nowym gachem do ciepłych krajów. Byłaś przy mnie przy każdej złej chwili. Nie pytałaś. Starałaś się zrozumieć bez względu na to, że nie miałaś pojęcia o problemach, które krążyły po mojej głowie. Niby zerwałem wszelkie kontakty z ojcem, ale wiem, że to jeszcze nie koniec. Zdaje sobie sprawę, że to tylko kwestia czasu aż wyjdzie z więzienia. Dlatego za wszelką cenę będę trzymać cię z daleka od tego wszystkiego. Obiecałem to sobie.
 


Ciekawostki:

≡ już od czasów liceum utrzymuje zdrowy styl życia
≡ bronił swojego ojca w sądzie, ale nie zmienia to jednak faktu, że nienawidzi go z całego serca
≡ ma dobre serce, jednak nie okazuje go zbyt często i nie dla każdego
≡ lubi spędzać sporo czasu poza domem, dlatego jak ma dzień wolny, to z całą pewnością nie zastaniesz go w mieszkaniu
≡ wbrew pozorom ma bardzo słabą głowę do alkoholu, kiedyś zrobił wiele głupich rzeczy pod wpływem, dlatego też stara się unikać wszystkiego co ma procenty
≡ na swoim koncie może i ma pokaźną sumę podbojów miłosnych, ale jakoś nigdy nie traktował żadnego z nich poważnie
≡ nie jest złotą rączką, ale jeśli trzeba coś naprawić będzie próbować do upadłego
≡ nigdy nie przyznaje się do błędu
≡ uwielbia muzykę z lat dziewięćdziesiątych
≡ niedzielny kierowca, za kółko wsiada dopiero wtedy, gdy wymaga tego sytuacja
≡ rozpieszczony dzieciak, który od zawsze miał wszystko podane jak na tacy
≡ panicznie boi się pająków, a gdy już jakiegoś zobaczy - ucieka z krzykiem
≡ lubi dobrze wyglądać i starannie dobiera sobie ciuchy do własnej garderoby


© kotlet barani  



[/quote]
Powrót do góry Go down
 
Holden Eastwood
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forteca Domi i Natki :: Karty :: Mężczyźni-
Skocz do: