Forteca Domi i Natki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

 

 Holly Amelia Cunningham

Go down 
AutorWiadomość
Holly Cunningham

Holly Cunningham


Holly Amelia Cunningham Empty
PisanieTemat: Holly Amelia Cunningham   Holly Amelia Cunningham I_icon_minitimeWto Cze 23, 2020 8:36 pm


Holly Cunningham

Elizabeth Olsen




Informacje:

Data i miejsce urodzenia :29,07,1990, BURFORD  
Stan cywilny: panna
Zawód: pielęgniarka
Wiek: 30 lat

Historia:

Moje życie nigdy nie było złe. Byłam zadowolona. Miałam cudownych rodziców i wspaniałe dzieciństwo. Uczyłam się świetnie, mama i tata byli ze mnie bardzo dumni, to dodawało mi wiatru w skrzydła i szłam dalej. Od zawsze wiedziałam, że chce zostać pielęgniarką. Zdawałam sobie sprawę , że wymaga to wiele nauki oraz poświęcenia, ta praca jest tak samo trudna i wymagająca jak praca lekarza, chociaż często pielęgniarki dwa niedoceniane. Pracowałam w domu seniorów jako wolontariusz. Uwielbiałam to, ale pewnego dnia, w moje piętnaste urodziny coś się zmieniło. Świętowałam ten dzień że swoimi przyjaciółmi na imprezie. Właśnie tam poznałam jego – przystojnego chłopaka, który zwrócił mi w głowie, pewnie odrobina alkoholu, która wypiłam też się do tego przyczyniła. Przespałam sie z nim. Nie sądziłam, że będzie to miało takie konsekwencje. Jakie? Po kilku tygodniach okazało się, że jestem w ciąży. Wiedziałam, że to dziecko Milesa, bo był on moim jedynym partnerem. Chciałam się zachować tak jak trzeba i powiedziałam mu o dziecku, ale nic od niego nie chciałam. Niestety, ale po jakimś czasie straciłam dziecko. Byłam zdruzgotana, ale musiałam sie pozbierać i robiłam dalej to co chciałam. Kocham pracę pielęgniarki.
ciekawostki  


Ciekawostki:

CHARAKTERHolly to bardzo sympatyczna osoba o wielkim sercu. Uwielbia ludzi i przebywać w ich towarzystwie. Jest naprawdę dobrą przyjaciółką i dla swoim bliskich jest w stanie zrobić wszystko – w granicach swoim możliwości oczywiście. Nie jest naiwna, dokonale wie kiedy ktoś próbuje ja wykorzystać. Ta. Powodzenia! Nad życie kocha swojego syna i musiała dla niego zrezygnować z wielu rzeczy, ale niczego nie żałuje. Swoją pracę wykonuje najlepiej jak potrafi i trzeba przyznać, że jest w tym cholernie dobra. Była jedną z najlepszych pielęgniarek w Londynie. Punktualna i obowiązkowa. Zawsze ma uśmiech na twarzy. Większość osób uważa, że Holly to pusta i ładna laska, szkoda, że nie wiedzą jak się mylą. Jest inteligentna, dobra, ma łeb na karku tak jak trzeba.
CIEKAWOSTKI
~ jej ulubioną porą roku jest zima. Uwielbia te krajobrazy zdobione śniegiem oraz obrazy, które maluje mróz. 
~ kiedyś została napadnięta i przez to brała nauki samoobrony. Nie ma żadnych lęków, ale przezorny zawsze ubezpieczony. 
~ kocha modę, co prawda nie może sobie pozwolić na ciuchy od projektantów, ale przecież w sieciówkach też może się dobrze ubrać! 
~ kiedy ma czas zdarza się jej nawet przerabiać swoje ubrania, w ten sposób daje im drugie życie i może je dalej nosić. 
~ ma sporo kolekcję książek. Nawet zastanawia się czy nie przerobić jednego pomieszczenia na biblioteczne, bo to książki w kartonach to hańba dla nich. 
~ Adoptowała psa i  dała mu na imię Ivo. Miał to być mały piesek, ale urósł tak że sięga Holly do bioder. Jest wielki i włochaty, jak duży szczeniak. 
~ bardzo przeżyła śmieć swojej babki, gdy była nastolatką. Była z nią bardzo zżyta. 


Strona 2 z 2
Idź do strony:  «   1 2


© kotlet barani  



[/quote]
Powrót do góry Go down
 
Holly Amelia Cunningham
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forteca Domi i Natki :: Karty :: Kobiety-
Skocz do: